JANOD Puzzle v kufříku Raketa ve vesmíru 54 dílků
Kód: 159044
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle je baleno v originálním a praktickém kufříku vhodném na doma i na cesty. Součástí balení je plakátová předloha. Rozměr složeného puzzle cca 50 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 3700217325459 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 27,5 x 22,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 50 x 40 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
