JANOD Puzzle v kufříku Zvířátka 4v1 (6,9,12,16 dílků)
Kód: 165142
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle je baleno v originálním a praktickém kufříku vhodném na doma i na cesty. Součástí balení je plakátová předloha. Rozměr složeného puzzle cca 20 x 20 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.66 kg |
| EAN: | 3700217325527 |
| Počet dílků: | 6+9+12+16 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 22 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 20 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
