JANOD Vkládací puzzle Moje první čísla 2v1 (10+10 dílků)
Kód: 153028
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětská dřevěná vkládačka 2v1 = výuková hra a puzzle s čísly. Snadno uchopitelné pro malé ručičky dětí od 2 let. Zvířátka dětem zpříjemní počítání do 10. Po složení desetidílné skládačky je třeba umístit jednotlivá čísla na správné místo. Chronologické řazení čísel Děti budou moci zvířátka spočítat a určit správné číslo u každého dílku (např. 3 vážky, 8 berušek). Součástí balení je předloha. Naučné puzzle - ideální pro rozvoj jemné motoriky. Čísla lze po skončení hry uložit do bavlněného sáčku. Mimořádně roztomilé ilustrace, které dítě provázejí procesem učení Rozměr složeného puzzle cca 109,7 x 13,2 x 1,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.62 kg |
| EAN: | 3700217380427 |
| Počet dílků: | 10+10 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 15 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 109,7 x 13,2 x 1,2 cm |
| Materiál: | Dřevo FSC® |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
