JANOD Vzdělávací puzzle Dinosauři 200 dílků
Kód: 135836
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské vzdělávací puzzle JANOD s motivem pravěkých dinosaurů. Tyto kartónové puzzle s 200 ks dílky a 50 ks figurek dinosaurů jistě okouzlí a zabaví nejedno malé dítě. Součástí balení je i plakát, který se může použít jako šablona. Rozměr složeného puzzle cca 99 x 69 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 2.65 kg |
| EAN: | 3700217326791 |
| Počet dílků: | 200 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 27 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 99 x 69 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
