JOKOMISIADA 3D puzzle Páv 18 dílků
Kód: 169695
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kreativní skládanka, která dětem umožní vytvořit působivý 3D model elegantního ptačího krasavce. Pevné a kvalitní díly vyrobené z barevného kartonu, které do sebe přesně zapadají. Snadné sestavení díky jednoduchému návodu uvedenému přímo na obalu – není potřeba lepidlo ani nůžky. Rozvíjí klíčové dovednosti: trpělivost, představivost, koncentraci i jemnou motoriku. Krásný výsledek – hotový model slouží jako dekorace do dětského pokoje nebo jako originální dárek pro malé tvůrce. Rozměr složeného puzzle cca 9,5 x 7,5 × 4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 5905258540160 |
| Počet dílků: | 18 |
| Rozměry krabice (balení): | 18 x 8 x 2,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 9,5 x 7,5 × 4 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
