JUMBO Puzzle JvH Junior 14: Kouzelník 240 dílků
Kód: 156933
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle od známého karikaturisty Jana van Haasterena obsahuje velké množství zábavných momentů a ilustrací. Skládání puzzle od Jana van Haasterena je velmi pestré a zábavné, prozkoumáte tak každý vtipný detail a zabavíte se na dlouhé chvíle. V souladu se svými tradicemi komponuje Jan van Haasteren do svých předloh svoji známou značku, kterou jako první jeho fanoušci hledají - žraločí ploutev a ruce, které vypadají, jako by nikomu nepatřily! A také mnoho dalších detailů, které naleznete na téměř všech jeho ilustracích - zubní protézu, Mikuláše a Haasterenův vlastní portrét. Velmi detailní, barevné a především vtipné ilustrace od autora jménem Jan Van Haasteren výhradně pro JUMBO. Jeho kresby mají výrazně rozeznatelný styl - vtipné obrázky, veselé situace a daleko více lidí, než byste očekávali! Puzzle z produkce Jan van Haasteren jsou po celém světě populární a doposud jich vytvořil více než 80. Ilustrační video Rozměr složeného puzzle cca 49 x 34 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.43 kg |
| EAN: | 8710126018316 |
| Počet dílků: | 240 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 20 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 49 x 34 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Jan van Haasteren |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
