JUMBO Puzzle Pieceful mind: Kousek přírody 6x54 dílků
Kód: 169174
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Relaxujte a užijte si klidné chvíle s motivy, které jsou navrženy tak, aby uklidňovaly a inspirovaly. Vyhraďte si každý den 20 minut a složte si jeden motiv denně po dobu 6 dnů. Poslední den si užijte překvapivé odhalení puzzle, cvičení mindfulness a relaxační omalovánky. Skládání puzzle může snížit stres, zlepšit koncentraci a zlepšit náladu. Rozměr složeného puzzle cca 16,5 x 11,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 8721017605300 |
| Počet dílků: | 6 x 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 12,5 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 16,5 x 11,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
