KIK DIY model - Domeček , obývací pokoj s LED osvětlením
Kód: 157814
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Autentický model domečku , obývacího pokoje se všemi potřebnými detaily. DIY model elegantního domečku , obývacího pokoje je vyroben s použitím materiálů nejvyšší kvality s důrazem na každý detail. Je ideální pro starší děti a dospělé, poskytuje zábavu na hodiny. Hotový obývací pokoj lze využít jako dekoraci v dětském pokoji. Lepení a zdobení pokoje je skvělým způsobem, jak učit děti trpělivosti a smyslu pro estetiku. V obývacím pokoji jsou umístěna 2 LED světla napájená bateriemi 2x AAA 1,5 V a 3x 1,5 V LR54 (baterie nejsou součástí balení) . Veškerý nábytek a doplňky zobrazené na obrázku je třeba udělat svépomocí (včetně řezání, sestavování a lepení). Výhody: poskytuje zábavu na hodiny, 100% odraz skutečného pokoje, důraz na trpělivost a smysl pro estetiku dítěte, skvělý způsob relaxace a aktivního odpočinku. Sada obsahuje: konstrukční prvky obývacího pokoje, prvky vybavení a interiérového designu, lepidlo pro slepení prvků dohromady, obrázkový návod v anglickém jazyce. Rozměry sestaveného domečku: 15 x 20,6 x 11,9 cm. Vhodné pro děti od 8 let. Rozměr složeného puzzle cca 15 x 20,6 x 11,9 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.47 kg |
| EAN: | 5903039761131 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 18,5 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15 x 20,6 x 11,9 cm |
| Materiál: | Dřevo, kov, papír |
| Věk: | od 8 let |
| Doba hraní: | 10 hod |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
