KIK Obrysové puzzle Policejní téma
Kód: 160931
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Využijte svou představivost a sestavte podlahovou krytinu, která procvičí mozek i praktické schopnosti. Vytvořte si živé město, kde vládne zákon a pořádek! Balení obsahuje 47 prvků (38xpuzzle, 8xstojan, 1xauto), jedinečný charakter a vytváření nových tras, autodráha je vyrobena z kvalitního, silného kartonu, hra rozvíjí kreativitu a motorické schopnosti malých stavitelů, možnost využití dráhy i pro závodění s jinými autíčky. Rozměry vozu: 6 x 3 x 3 cm. Rozměr složeného puzzle cca 31 x 28 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.39 kg |
| EAN: | 5903039750326 |
| Počet dílků: | 38 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 28 x 9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31 x 28 cm |
| Materiál: | lepenka+plast |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
