Kulaté puzzle Pizza 36 dílků (mix)
Kód: 142276
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kruhové puzzle s motivem po světě oblíbené pizzy (hříbkové, vegetariánské, mexické, s feferonkami, margherity nebo zlaté). Součástí balení jsou i samolepky a recept na přípravu pizzy v anglickém jazyce. Fotografie jsou pouze ilustrativní, provedení puzzle pizzy dodáváme dle skladových zásob. Rozměr složeného puzzle cca průměr 15 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.1 kg |
| EAN: | 4897108240485 |
| Počet dílků: | 36 |
| Rozměry krabice (balení): | 13 x 13 x 3,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | průměr 15 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
