LARSEN Puzzle Dopravní značky 48 dílků
Kód: 166534
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 36,5 x 28,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.32 kg |
| EAN: | 7023852107379 |
| Počet dílků: | 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 36,5 x 28,5 x 1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 36,5 x 28,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
