LISCIANI Obrovské podlahové puzzle Bing: Správná parta 24 dílků
Kód: 135024
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 70 x 50 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.94 kg |
| EAN: | 8008324074709 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 34 x 27,5 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 70 x 50 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 1 roku |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
