LISCIANI Puzzle Auta GIANT MAT 12 dílků
Kód: 120342
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské podlahové puzzle GIANT MAT s motivem animované série Auta! Puzzle je vyrobeno z tvrdého asi 2 mm silného kartonu. Velké dílky se pohodlně drží v malých dětských ručičkách. Skládání podporuje vývoj jemné motoriky a procvičuje paměť a logické myšlení. Každý dílek má odlišný obrázek z horní strany a ze spodní strany pak jinou barvu. Navíc mají jednotlivé dílky vyjímatelný střed - děti se tak zdokonalují v poznávání barev a tvarů. Velikost dílku: 21,5 x 21,5 cm. Rozměr složeného puzzle cca 87 x 65 cm (měřeno od zubu po výřez). Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 87 x 65 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.03 kg |
| EAN: | 8595582216465 |
| Počet dílků: | 12 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 26 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 87 x 65 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Disney Pixar |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
