LISCIANI Puzzle Bing: Piknik u brouzdaliště 24 dílků
Kód: 135018
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 50 x 35 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8008324077977 |
| Počet dílků: | 24 |
| Rozměry krabice (balení): | 35 x 24,5 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 50 x 35 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
