LONDJI Puzzle Já jsem víla 100 dílků
Kód: 145139
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Půvabný obrázek od ilustrátorky Sonji Wimmer se skládá ze 100 dílků a najdete na něm víly, elfy a další zvláštní pohádkové bytosti. Rozměr složeného puzzle cca 32 x 85 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8436530163007 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 38 x 15 x 6,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 32 x 85 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Sonja Wimmer |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
