LUNA Oboustranné puzzle Auta: Bludiště 48 dílků
Kód: 136186
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dvojí zábava pro děti - puzzle s opravdu velkými dílky a omalovánky. Na jedné straně je barevný obrázek, druhou stranu si děti mohu vymalovat. Balení neobsahuje potřeby pro vymalování. Rozměr složeného puzzle cca 90 x 60 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.99 kg |
| EAN: | 5205698466052 |
| Počet dílků: | 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 24 x 9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 90 x 60 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | 3 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
