LUNA Podlahové puzzle Domácí mazlíčci 48 dílků
Kód: 136184
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Velké podlahové puzzle pro děti s robustními dílky s obrázkem legendárního souboje Davida Goliáše. Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 90 x 60 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 5205698422690 |
| Počet dílků: | 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 30 x 24 x 9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 90 x 60 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
