M.I.C. Oboustranné puzzle Zvířátka ze statku a ze ZOO XXL 42 dílků
Kód: 145102
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Oboustranné puzzle má dva veselé motivy s domácími zvířátky a se zvířátky z divočiny, která známe spíše ze zoologických zahrad. Dílky jsou oboustranně potištěny a jsou vyrobeny z pevného kartonu. Snadno do sebe zapadají. Puzzle je baleno v krabici s ouškem, zcela bez plastových obalů. Rozměr složeného puzzle cca 60 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.48 kg |
| EAN: | 4028066012139 |
| Počet dílků: | 42 |
| Rozměry krabice (balení): | 25 x 20 x 9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 60 x 40 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
