MAC TOYS Puzzle Dinosauři + vodní malování
Kód: 143584
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Nekonečná zábava s puzzle obrázky a vodním malováním! Spojení dvou zábavných věcí bude mít u Vašich dětí zaručeně úspěch. Obrázky jsou oboustranné. Z jedné strany se jedná o rámkové puzzle, ze strany druhé je obrázek potažený speciální bílou vrstvou, která po navlhčení zmizí a odkryje tak barevný obrázek v plné kráse. Dílky jsou umístěny na kartonové desce s vyfrézovaným obrysem pro usnadnění skládání. Balení obsahuje: 6 odlišných obrázků dinosaurů a vodou plnitelný fix. JAK FUNGUJE VODNÍ MALOVÁNÍ? Přetřete bílé plochy fixem, do kterého jste napustili vodu, a sledujte, jak se obrázek zabarví. Za pár minut obrázek začne schnout, až bude opět v původní bílé podobě. Skládat a malovat jde navíc znovu a znovu! Vodou plnitelný fix je součástí balení. Doporučeno pro děti od 3 let. Baleno v praktické papírové krabičce s plastovým uchem. Rozměr složeného puzzle cca 20 x 18 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.74 kg |
| EAN: | 8590439800927 |
| Počet dílků: | 3x16 a 3x12 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 20 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 18 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
