MAGIC CAT Čtvercové puzzle Pěstování 500 dílků
Kód: 156728
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Součástí je oboustranný plakát 51 x 48 cm - jedna strana je předlohou skládaného motivu a druhá je návodem k pěstování vlastních rostlin (texty jsou v angličtině). Ekologické balení bez plastů. Rozměr složeného puzzle cca 51 x 48 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.72 kg |
| EAN: | 9781913520922 |
| Počet dílků: | 500 |
| Rozměry krabice (balení): | 25,5 x 25,5 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 51 x 48 cm |
| Materiál: | Papír FSC |
| Autor: | Sara Boccaccini |
| Věk: | od 7 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
