MAGIC CAT Puzzle Little Word Whizz: Abeceda 26x2 dílky (v angličtině)
Kód: 159320
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Sada obsahuje 26 samostatných dvoudílných puzzle, které podporují rozpoznávání písmen a jejich přiřazování k obrázkům a slovům (v angličtině) . Každé dvoudílné puzzle obsahuje obrázek, který se přiřazuje ke každému písmenu od A do Z. Podporuje rozvoj jazyka a čtenářské gramotnosti. Koordinaci ruky a oka. Zábavný přírůstek do řady Little Word Whizz, která byla vyvinuta ve spolupráci s harvardskou profesorkou raného učení a vývoje Dr. Meredith L. Rowe. Rozměr složeného puzzle cca 13 x 8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.55 kg |
| EAN: | 9781913520526 |
| Počet dílků: | 26 x 2 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 14 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13 x 8 cm |
| Materiál: | papír |
| Autor: | Monika Forsberg |
| Věk: | od 2 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
