METAL EARTH 3D puzzle Britský tank Mark IV
Kód: 163947
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Mark IV byl britský tank vyráběný během první světové války. Nasazen byl v roce 1917. Mark IV byl vybaven dvěma hlavními kanóny a 3-5 kulomety. Tank Mark IV se zapsal do historie na západní frontě, kde se střetl se svým německým protějškem v první tankové bitvě. Sada pro vytvoření fascinujícího kovového 3D modelu . Stavba puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí. Miniaturní repliky jsou působivou a poutavou dekorací. Z čtvercových plátků oceli Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Rozměr složeného puzzle cca 11,7 x 7,3 x 3,6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 032309000221 |
| Počet dílků: | 79 |
| Rozměry krabice (balení): | 17 x 12,5 x 0,1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 11,7 x 7,3 x 3,6 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | 14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
