METAL EARTH 3D puzzle Chevrolet Bel Air
Kód: 163948
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Snad žádné vozidlo nereprezentuje americkou kulturu více než klasický Chevrolet z roku 1957. Tento ikonický automobil je součástí mnoha amerických příběhů a byl zvěčněn v písních, filmech i televizi. Chevrolet navrhl model Bel Air z roku 1957 jako luxusní verzi, která nabízela volitelný osmiválcový motor s vstřikováním paliva Ramjet, výrazné svislé zadní ploutve a chromovaný přední nárazník se stylovými torpédovými akcenty pod světlomety. Odvážný nový design a jedinečné prvky, jako například rádio s automatickým laděním, které bylo obvykle vyhrazeno pro drahé luxusní vozy, učinily tento model mimořádně populárním. Sada pro vytvoření fascinujícího kovového 3D modelu . Stavba puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí. Miniaturní repliky jsou působivou a poutavou dekorací. Z čtvercových plátků oceli Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Rozměr složeného puzzle cca 11,1 x 4,1 x 3,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 032309000108 |
| Počet dílků: | 79 |
| Rozměry krabice (balení): | 17 x 12,5 x 0,3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 11,1 x 4,1 x 3,7 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | 14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
