METAL EARTH 3D puzzle F-22 Raptor
Kód: 163952
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Lockheed Martin F-22® Raptor® je jednomístný dvoumotorový stíhací letoun páté generace s extrémní manévrovatelností. Spojuje stealth technologii, rychlost, agilitu, přesnost a situační povědomí s výjimečnými schopnostmi v boji vzduch-vzduch i vzduch-země, což z něj činí nejlepší stíhací letoun současnosti. Sada pro vytvoření fascinujícího kovového 3D modelu . Stavba puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí. Miniaturní repliky jsou působivou a poutavou dekorací. Z čtvercových plátků oceli Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Rozměr složeného puzzle cca 14 x 10,1 x 5,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 032309000160 |
| Počet dílků: | 70 |
| Rozměry krabice (balení): | 17 x 12,5 x 0,3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 14 x 10,1 x 5,5 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | 14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
