METAL EARTH 3D puzzle Most Golden Gate
Kód: 8096
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH! Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí! Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole. Z čtvercových plátků oceli (11 x 11 cm) s částmi světových monumentů či slavných dopravních prostředků Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Balení obsahuje 1 ocelový plátek s dílky a návod na složení. Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Doporučený věk: od 14 let. Most Golden Gate (Zlatá brána) je jeden z nejdelších a nejznámějších visutých mostů na světě. Překonává stejnojmennou úžinu u ústí Sanfranciské zátoky do Tichého oceánu a spojuje tak San Francisco na jižním poloostrově s okresem Marin na severním. Není jen dopravní komunikací, ale i symbolem města San Francisca a turistickou atrakcí. O jeho stavbě bylo rozhodnuto v roce 1930 a byla zahájena 5. ledna 1933. Více na Wikipedii Rozměr složeného puzzle cca 15 x 4,5 x 0,8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.04 kg |
| EAN: | 032309010015 |
| Počet dílků: | 15 |
| Rozměry krabice (balení): | 17 x 12,5 x 0,1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 15 x 4,5 x 0,8 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
