METAL EARTH 3D puzzle Premium Series: Brooklynský most
Kód: 163964
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Brooklynský most se nachází v New Yorku a je jedním z nejstarších visutých mostů ve Spojených státech. Byl dokončen v roce 1883 a spojuje čtvrti Manhattan a Brooklyn, překlenující řeku East River. Sada pro vytvoření fascinujícího kovového 3D modelu . Stavba puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí. Miniaturní repliky jsou působivou a poutavou dekorací. Z čtvercových plátků oceli Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Rozměr složeného puzzle cca 26,6 x 5,7 x 2,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 032309220186 |
| Počet dílků: | 151 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 13 x 0,4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26,6 x 5,7 x 2,2 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | 14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
