METAL EARTH 3D puzzle Premium Series: Kawasaki KX450
Kód: 163949
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Kawasaki KX450 je terénní závodní motocykl s kapalinou chlazeným motorem DOHC. S objemem 449 cm³ je KX450 vlajkovou lodí motocrossové a cross-country řady Kawasaki, která získala více titulů ve své třídě než jakýkoli jiný výrobce. Sada pro vytvoření fascinujícího kovového 3D modelu . Stavba puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí. Miniaturní repliky jsou působivou a poutavou dekorací. Z čtvercových plátků oceli Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Rozměr složeného puzzle cca 13 x 5 x 8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 032309220155 |
| Počet dílků: | 150 |
| Rozměry krabice (balení): | 24 x 13 x 0,4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 13 x 5 x 8 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | 14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
