METAL EARTH 3D puzzle SPAD S.XIII
Kód: 163953
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
SPAD S.XIII byl francouzský jednomístný dvojplošný stíhací letoun z první světové války, který se ukázal jako jeden z nejvýkonnějších stíhačů války. Zároveň patřil k nejvíce vyráběným letounům své doby, s celkovým počtem 8 472 kusů. Na SPADu S.XIII létalo mnoho slavných pilotů první světové války, včetně nejúspěšnějšího amerického esa, kapitána Eddieho Rickenbackera. Sada pro vytvoření fascinujícího kovového 3D modelu . Stavba puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí. Miniaturní repliky jsou působivou a poutavou dekorací. Z čtvercových plátků oceli Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Rozměr složeného puzzle cca 10,8 x 8,4 x 3,2 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.09 kg |
| EAN: | 032309000245 |
| Počet dílků: | 75 |
| Rozměry krabice (balení): | 17 x 12,5 x 0,3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 10,8 x 8,4 x 3,2 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | 14 |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
