METAL EARTH 3D puzzle Star Wars: R2D2 a C-3PO (deluxe set)
Kód: 118353
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH! Model z kolekce Star Wars je ideálním dárkem pro všechny milovníky této vesmírné ságy! Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí! Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole. Z čtvercových plátků oceli (11 x 11 cm) Vám pod rukama vyroste detailně propracovaný, fascinující model. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Balení obsahuje 6 ocelových plátků s dílky a návod na složení. Baleno v dárkové krabičce. Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Doporučený věk: od 14 let. Rozměr složeného puzzle cca 12,3 x 10,8 x 6 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.28 kg |
| EAN: | 032309017106 |
| Počet dílků: | 83 |
| Rozměry krabice (balení): | 20,5 x 15,5 x 3 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,3 x 10,8 x 6 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
