METAL EARTH 3D puzzle Tank T-34
Kód: 8083
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH! Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí! Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole. Z čtvercových plátků oceli (11 x 11 cm) s částmi světových monumentů či slavných dopravních prostředků Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Balení obsahuje 2 ocelové plátky s dílky a návod na složení. Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Doporučený věk: od 14 let. T-34 byl sovětský střední tank vyvinutý na přelomu 30. a 40. let 20. století. V době svého vzniku byl bezpochyby nejlepším středním tankem na světě. V čase zahájení operace Barbarossa neexistoval německý tank, který by se mu mohl úspěšně postavit v boji – dalece všechny překonával výzbrojí i pancéřováním, většina ho dokonce nebyla schopna vůbec ohrozit. Časté tvrzení, že se jednalo o nejlepší střední tank druhé světové války, je sice sporné, avšak tvrzení, že to byl nejlepší střední tank let 1940,1941 a tank, který pomohl SSSR vyhrát Velkou vlasteneckou válku, nelze zpochybňovat. Více na Wikipedii Rozměr složeného puzzle cca 7,5 x 4 x 3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 032309012019 |
| Počet dílků: | 40 |
| Rozměry krabice (balení): | 17 x 12,5 x 0,1 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 7,5 x 4 x 3 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
