METAL EARTH 3D puzzle Transformers: Bumblebee
Kód: 115533
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vzrušující výzva, zážitek při skládání a oslnivý výsledek – to jsou modely METAL EARTH! Model z prémiové řady Transformers vhodný pro všechny milovníky autobotů. Stavba 3D puzzle METAL EARTH vyžaduje trpělivost a šikovné ruce. Výsledek práce však plně vyváží vynaložené úsilí! Miniaturní repliky jsou obzvláště působivou a poutavou dekorací nejen doma, ale také v kanceláři či ve škole. Z obdélníkových plátků oceli (21 x 11 cm) s částmi světových monumentů, slavných dopravních prostředků, hudebních nástrojů či zvířat Vám pod rukama vyrostou detailně propracované, fascinující modely. Autentický vzhled 3D puzzle METAL EARTH je dosažen díky detailnímu laserovému gravírování . Balení obsahuje 2 ocelové plátky a návod na složení. Nářadí není součástí balení. PRACOVNÍ POSTUP: Jednotlivé díly vyjměte z kovových plátků, v případě potřeby použijte malé štípací nůžky (nejsou součástí). Dílky se spojují k sobě pomocí zámků tvořených úchytem (zobáčkem) a otvorem. Zobáček ohněte pomocí malých tenkých kleští (nejsou součástí) a postupně spojte všechny zámky až vznikne velmi realistický mistrovský kousek! Doporučený věk: od 14 let. Bumblebee je členem jednotky vesmírných robotů, kteří přistáli na planetě Zemi, aby chránili ji a její obyvatele. Jedná se o autobota, který se ve filmu transformuje ve žluté camaro s dvěma černými pruhy na přední kapotě. Je loajální ke svému veliteli Optimovi a má přítele Sama mezi lidmi. Rozměr složeného puzzle cca 8 x 4,5 x 3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 032309033014 |
| Počet dílků: | 68 |
| Rozměry krabice (balení): | 22 x 13,5 x 2 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 8 x 4,5 x 3 cm |
| Materiál: | ocel |
| Věk: | od 14 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
