MOXY Puzzle Princezny 45 dílků
Kód: 162251
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 39 x 29 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 8715427116419 |
| Počet dílků: | 45 |
| Rozměry krabice (balení): | 16 x 13 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 39 x 29 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
