Pěnové puzzle Čísla (28x28)
Kód: 146422
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pěnové puzzle s motivem číslic s vyjímatelnými dílky pro děti od 3 let. Bezpečná a měkká podložka je omyvatelná, tlumí hluk a izoluje od chladu, je proto ideální jako hrací koberec nejen do dětských pokojů. Puzzle má vroubkovaný povrch. Tloušťka pěnového puzzle je 0,7 cm. Balení obsahuje 9 čtvercových dílů. Velikost jednoho dílu je 28 x 28 cm (měřeno od zubu po výřez). Rozměr složeného puzzle cca 86 x 86 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pěnové puzzle koberce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.4 kg |
| EAN: | 8592386125498 |
| Počet dílků: | 9 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 31 x 8 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 86 x 86 cm |
| Materiál: | Pěna - vroubkovaný povrch |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
