PLASTICA Pěnové puzzle Vesnice (29x29)
Kód: 143458
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Pěnový koberec je ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové podlahové puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izoluje. Balení obsahuje 9 čtvercových dílů s barevným potiskem. Po složení puzzle vznikne hrací podložka o rozměru cca 90 x 90 cm. Puzzle má vroubkovaný povrch bez vyjímatelných dílků. Rozměr jednoho dílů 29 x 29 cm (měřeno od zubu po výřez). Tloušťka koberce cca 0,8cm. Vhodné pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca cca 90 x 90 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Pěnové puzzle koberce |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.54 kg |
| EAN: | 8591864916511 |
| Počet dílků: | 9 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 32 x 11 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | cca 90 x 90 cm |
| Materiál: | Pěna s potiskem |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
