Popular Puzzle Mapa Evropy 160 dílků
Kód: 148022
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zeměpisné puzzle pro děti s mapou Evropy a ilustracemi od výtvarnice Hany Vavřínové. Na mapě najdete obrázky charakterizující evropské země a vlajky jednotlivých států. Veškeré texty na mapě jsou uvedeny v českém jazyce. Skládání barevných dílků rozvíjí u dětí postřeh, zručnost a soustředění. Obrázky představující zvířata, rostliny či budovy navíc stimulují u nejmenších dětí představivost a pomáhají jim poznávat Evropu. Rozměr složeného puzzle cca 67,5 x 47,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.77 kg |
| EAN: | 8591864916870 |
| Počet dílků: | 160 |
| Rozměry krabice (balení): | 32 x 23 x 7,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 67,5 x 47,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
