PRIME 3D Puzzle Animal planet: Klaun očkatý 3D 63 dílků
Kód: 158826
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s 3D optickým efektem, který vyvolává dojem hloubky a navozuje pocit, že některé postavy nebo předměty jsou vzdáleny více, než ty v popředí. Doporučujeme rozebírání složeného obrázku dospělou osobou. Při rozebírání složeného puzzle postupujte opatrně. Při nešetrném zacházení může dojit k poškození. Rozměr složeného puzzle cca 46 x 31 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 670889209483 |
| Počet dílků: | 63 |
| Rozměry krabice (balení): | 19,5 x 19,5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 46 x 31 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
