PRIME 3D Puzzle Batman: Batcycle 3D 300 dílků
Kód: 136456
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s 3D optickým efektem s motivem kouzelného světa Harryho Pottera , který vyvolává dojem hloubky a navozuje pocit, že některé postavy nebo předměty jsou vzdáleny více, než ty v popředí. Doporučujeme rozebírání složeného obrázku dospělou osobou. Při rozebírání složeného puzzle postupujte opatrně. Při nešetrném zacházení může dojit k poškození. Rozměr složeného puzzle cca 61 x 46 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.59 kg |
| EAN: | 670889325275 |
| Počet dílků: | 300 |
| Rozměry krabice (balení): | 26 x 22 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 61 x 46 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
