PRIME 3D Puzzle Raptoří selfie 3D 100 dílků
Kód: 136412
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle s 3D optickým efektem, který vyvolává dojem hloubky a navozuje pocit, že některé postavy nebo předměty jsou vzdáleny více, než ty v popředí. Doporučujeme rozebírání složeného obrázku dospělou osobou. Při rozebírání složeného puzzle postupujte opatrně. Při nešetrném zacházení může dojit k poškození. Rozměr složeného puzzle cca 31 x 23 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 670889106454 |
| Počet dílků: | 100 |
| Rozměry krabice (balení): | 23 x 15,5 x 5,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31 x 23 cm |
| Materiál: | Papír |
| Autor: | Howard Robinson |
| Věk: | od 5 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
