Puzzle Dobrou noc, Treflíci: Čas jít spát 15 dílků
Kód: 143120
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Dětské deskové puzzle (dílky se skládají přímo na přiloženou podložku s rámečkem). Doporučeno pro děti od 3 let. Rozměr složeného puzzle cca 26 x 16 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.18 kg |
| EAN: | 5900511313864 |
| Počet dílků: | 15 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 0,4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 26 x 16 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
