Puzzle Mentos: Mint 50 dílků
Kód: 154956
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Rozměr složeného puzzle cca 6,5 x 24,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.06 kg |
| EAN: | 4897108240669 |
| Počet dílků: | 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 16 x 5 x 5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 6,5 x 24,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 6 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
