Puzzle Treflíci: Seznamte se s Treflíky 3v1 (20,36,50 dílků)
Kód: 161615
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Progresivní puzzle s různou obtížností - tři samostatná puzzle o velikosti 20 x 19,5cm. Různý počet dílků postupně vede ke zdokonalování dítěte při skládání a zvyšování obtížnosti. Rozměr složeného puzzle cca 20 x 19,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle pro děti do 50 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.41 kg |
| EAN: | 5900511348729 |
| Počet dílků: | 20 + 36 + 50 |
| Rozměry krabice (balení): | 28 x 28 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 20 x 19,5 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 3 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
