Puzzle Treflíci poznávají zvířátka světa 48 dílků
Kód: 133540
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Vzdělávací puzzle pro děti s mapou světa zvířátky a Treflíky. Veškeré popisy na mapě jsou uvedeny v českém jazyce. Skládání barevných dílků rozvíjí u dětí postřeh, zručnost a trpělivost. Děti při skládání pojmenovávají jednotlivé kontinenty, oceány a zjišťují kde žijí jaká zvířátka. Doporučeno pro děti od 4 let. Rozměr složeného puzzle cca 60 x 40 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Dětské puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.6 kg |
| EAN: | 5900511155686 |
| Počet dílků: | 48 |
| Rozměry krabice (balení): | 33 x 23 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 60 x 40 cm |
| Materiál: | papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
