Puzzle Treflíci v zábavním parku 25 dílků
Kód: 161861
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Puzzle nemá standardní tvar dílků, jak je známe z klasického skládání. Obrázek je složen z částí nepravidelného tvaru bez zámků, jakoby jej někdo rozpraskal. Rozměr složeného puzzle cca 31,5 x 23,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | Puzzle pro děti do 50 dílků |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.27 kg |
| EAN: | 5900511314267 |
| Počet dílků: | 25 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 29 x 0,5 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31,5 x 23,5 cm |
| Materiál: | Papír |
| Věk: | od 4 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
