RAVENSBURGER 3D puzzle Big Ben, Londýn 216 dílků
Kód: 2604
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Užijte si skládání trojrozměrných puzzle! Po úspěchu s koulí Puzzleball a pyramidou Puzzlepyramid se RAVENSBURGER pustil do další výzvy - a tou jsou stavby. Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující modely slavných budov. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu, a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat. Balení obsahuje:216 očíslovaných dílků puzzle,8 dílů příslušenství a návod. Big Ben je hovorové označení používané pro hodinovou věž která je součástí budovy Westminsterského paláce vedle Temže v Londýně a neformální pojmenování Velkého zvonu. Věž se tyčí nad severovýchodní straně paláce, ve kterém zasedá parlament. Rozměr složeného puzzle cca 18 x 18 x 41 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4005556125548 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 18 x 41 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
