RAVENSBURGER 3D puzzle Eiffelova věž (Love Edition) 216 dílků
Kód: 133383
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Francouzská Eiffelova věž od výrobce RAVENSBURGER s novým romantickým designem! Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující modely slavných budov. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu, a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat. 3D puzzle RAVENSBURGER lze skládat podle motivu (obtížnější varianta) nebo podle praktického číslování na zadní straně dílků. Balení obsahuje: 216 očíslovaných dílků puzzle, 8 dílů příslušenství a návod. Rozměr složeného puzzle cca 18 x 18 x 44 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.5 kg |
| EAN: | 4005556111831 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 27 x 19 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 18 x 18 x 44 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
