RAVENSBURGER 3D puzzle Harry Potter: Bradavice, Astronomická věž 615 dílků
Kód: 149614
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Zažijte jedinečnou kombinaci skládání puzzle a stavění modelu a vytvořte známou repliku Bradavického hradu s astronomickou věží z Bradavic z filmů o Harry Potterovi. Speciální plastové dílky s jedinečnou technologií Easyclick a zajímavě navrženými spoji poskytují skvělou stabilitu celé stavby. Dílky přesně zapadnou na své místo a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat. Balení obsahuje : 540 očíslovaných puzzle dílků, 75 dílků příslušenství a návod. Obtížnost: 3,5 Rozměr složeného puzzle cca 21,5 x 38,7 x 52,5 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.79 kg |
| EAN: | 4005556112777 |
| Počet dílků: | 615 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 9 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 21,5 x 38,7 x 52,5 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
