RAVENSBURGER 3D puzzle Harry Potter: Záchranný autobus 216 dílků
Kód: 131865
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Třípatrový záchranný autobus (nebo také rytířský autobus) ze slavné série knih a filmů Harry Potter jako 3D puzzle. technologie Easyclick - skládání bez použití lepidla s praktickým úložným prostorem na horní straně, např. na psací potřeby nebo drobnosti ideální pro fanoušky Harryho Pottera lze skládat podle motivu (obtížnější varianta) nebo podle praktického číslování na zadní straně dílků délka cca 28 cm Balení obsahuje: 216 očíslovaných dílků, 28 doplňkových dílků, návod s obrázky. Rozměr složeného puzzle cca 27,4 x 7,5 x 14,3 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.7 kg |
| EAN: | 4005556111589 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 31 x 22 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 27,4 x 7,5 x 14,3 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
