RAVENSBURGER 3D puzzle Hylkies: Star Wars: Han Solo 54 dílků
Kód: 163645
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Hylkies, to jsou sběratelské figurky ze 3D Puzzle. Vaši oblíbení hrdinové ze STAR WARS čekají na sestavení. Získejte všech 6 nových sběratelských figurek z původní trilogie Star Wars - Dart Vader, Luke Skywalker, Princezna Leia, Obi-Wan Kenobi, Chewbacca, Stormtrooper! Malí Hylkies, velká sběratelská zábava. Kvalitní, plastové puzzle s technologií Easyclick. Bez nutnosti lepení! Rozměr složeného puzzle cca 12,1 x 8 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.2 kg |
| EAN: | 4005555080060 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 11 x 11 x 6 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 12,1 x 8 cm |
| Materiál: | Plast |
| Věk: | od 10 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
