RAVENSBURGER 3D puzzle Koloseum, Řím 216 dílků
Kód: 8032
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Baví Vás skládat puzzle, ale chcete zkusit něco nového? Stále oblíbenější řada modelů známých staveb od mistra výroby puzzle RAVENSBURGER Vám zajistí hodiny zábavy. Postavte si slavný římský amfiteátr, který sloužil v dávné době nejen gladiátorským zápasům. Speciální plastové dílky s jedinečnou technologií Easyclick a zajímavě navrženými spoji poskytují skvělou stabilitu celé stavby. Dílky přesně zapadnou na své místo a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat. Balení obsahuje: 216 plastových puzzle dílků, 44 dílů příslušenství a ilustrovaný návod. Římské koloseum je elipsovitý amfiteátr v centru města Říma v Itálii. Jde o největší amfiteátr, který byl kdy v římské říši postaven. Původně bylo schopno pojmout 50.000 sedících diváků a bylo užíváno ke gladiátorským zápasům a veřejným podívaným. Později byla využívána k obývání, sněmování, jako pevnost, kamenolom a křesťanská svatyně. Ačkoliv periodicky se opakující zemětřesení a zloději kamenů z něj učinili zříceninu, dnes se stavba stala skutečným symbolem císařského Říma. Je jednou z nejpopulárnějších turistických atrakcí. Rozměr složeného puzzle cca 31,7 x 26,3 x 9,7 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 1.2 kg |
| EAN: | 4005556125784 |
| Počet dílků: | 216 |
| Rozměry krabice (balení): | 37 x 27 x 7 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 31,7 x 26,3 x 9,7 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
