RAVENSBURGER 3D puzzle Mini Eiffelova věž 54 dílků
Kód: 139964
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

široký sortiment
produktů

Zákaznická podpora
Infolinka v pracovní dny 8 - 13h
Detailní popis produktu
Francouzská mini Eiffelova věž od výrobce RAVENSBURGER! Speciální zakřivené nebo ohebné dílky, které přesně zapadnou na své místo, umožňují postavit fascinující modely slavných budov. Dílky vyrobeny z pevného plastu zaručí vynikající stabilitu, a celá stavba drží bez nutnosti lepení. Díky originálním doplňkovým dílkům budou vaši stavbu všichni obdivovat. 3D puzzle RAVENSBURGER lze skládat podle motivu (obtížnější varianta) nebo podle praktického číslování na zadní straně dílků. Balení obsahuje: 54 očíslovaných dílků, 8 dílů příslušenství a návod. Ilustrační video Rozměr složeného puzzle cca 24,2 x 9,4 x 9,4 cmDoplňkové parametry
| Kategorie: | 3D puzzle |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 4005556125364 |
| Počet dílků: | 54 |
| Rozměry krabice (balení): | 18,5 x 12 x 4 cm |
| Rozměr složeného puzzle cca: | 24,2 x 9,4 x 9,4 cm |
| Materiál: | plast |
| Věk: | od 8 let |
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
